TEB Destek Operasyon Yetkilisi Alımı Yapıyor!

TEB Destek Operasyon Yetkilisi Alımı Yapıyor!

TEB Finansman AŞ., Finans departmanında görevlendirmek üzere Destek Operasyon Yetkilisi alımı yapıyor. Detaylar için…

   5336 03.12.2018
TEB Finansman AŞ. Destek Operasyon Yetkilisi Alım Detayı

Banka iş ilanları arasında yer alan TEB Finansman AŞ. Destek Operasyon Yetkilisi alımı için iş başvurusu yapacak adayların İdari İşler ve Satın Alma bölümünde en az 2 senelik deneyimlerinin bulunması, İngilizce bilgilerinin bulunmasını, MS Excel ve MS Word programlarını ileri seviyede kullanabiliyor olmalarını istemektedir. Önlisans mezunu olan adayların yapacakları banka iş başvuruları ön değerlendirmeye alınacak olup, tüm adayların aktif olarak araç kullanabilmeleri, iletişimlerinin kuvvetli olması, insan ilişkilerinin iyi olması istenmektedir.

 

İşe kabul edilen adayların satın alma işlemleri, bakım onarım işlemleri, arşiv süreçleri, şirket araçları ile ilgili tüm süreçler, raporlama, kargo, kart gönderimi ve mektup, depo yönetimi, konuk karşılama ve benzeri gibi tüm süreçlerden sorumlu olunması, verilen tüm görevlerin zamanında ve eksiksiz olarak yerine getirilmesi istenmektedir.

Banka İş Başvurusu Ne Zaman Sona Erecek?

TEB Finansman iş ilanı için son başvurusu 14 Aralık 2018 olarak belirlenmiştir. İşe kabul edilen aday İstanbul’da istihdam edilecek olup, iş ilanına başvuru yapmak isteyenler haberin sonunda yer alan bağlantıyı tarayıcılarına kopyalayarak ulaşabilirler.

 

Başvuru İçin Tıklayınız.

Sosyal Medyada KpssRehber