Resmi Gazete’de Büro Personeli Alımı Yayınladı

Resmi Gazete’de Büro Personeli Alımı Yayınladı

22 Kasım 2018 Resmi Gazete aracılığı ile yayınlanan duyuruda KSSS sıralaması ile büro personeli alımı, tekniker alımı, teknisyen alımı ve tabip alımı olarak kamu personeli alımı yapılacağı ilan edildi.

   2715 23.11.2018

Alımlara lise, önlisans ve lisans mezunları başvuru yapabilecektir. Başvurular 22 Kasım 2018 ile 6 Aralık 2018 tarihleri arasınd yapılacaktır.

Tekniker alımı 1 kişi için; Endüstriyel Elektronik bölümü ön lisans mezunu olmak, sistem/e-posta yönetimi ve ağ kurulumu konusunda deneyimli olmak, alanı ile ilgili en az 10 yıl teknik destek personeli olarak çalışmış olmak.

Teknisyen alımı 1 kişi için; Bilgisayar Teknoloji ve Programlama bölümü ön lisans mezunuolmak, bilgisayar programcılığı, sistem uzmanlığı/ağ güvenliği sertifikalarına sahip olmak, alanı ile ilgili en az 5 sene iş tecrübesi olmak.

Büro personeli alımı 4 kişi için; 1 kişi Endüstri Meslek Lisesi mezunu olmak, grafikerlik ile grafik ve animasyon sertifikalarına sahip olmak.1 kişi Lise ve dengi okul mezunu olmak, görüntü ve ses sistemleri ile ilgili eğitim sertifikasına sahip olmak, en az 10 sene mesleki tecrübeye sahip olmak.

1 kişi Lisans mezunu olmak, Kamu ve özel teşebbüse ait hizmetlerle ilgili Sosyal-Kültürel faaliyetlerin planlanmasında en az 5 yıl tecrübe sahibi olmak. 

İşaret Dili Sertifikasına sahip olmak.1 kişi Lisans Mezunu olmak, en az 1 yıl iş tecrübesine sahip olmak, kalite Yönetimi, iş sağlığı/güvenliği ve iç denetçilik ile ilgili ISO 9001 ve OHSAS 18001 eğitim sertifikalarına sahip olmak.

Tabip alımı 1 kişi için; Tıp fakültesi mezunu olması gerekmektedir. Tabip alımında KPSS şartı aranmayacaktır.

Sosyal Medyada KpssRehber