İGA Tarafından: Bay Bayan 675 Güvenlik Görevlisi Karşılama Personeli Alımları Yapılacak

İGA Tarafından: Bay Bayan 675 Güvenlik Görevlisi Karşılama Personeli Alımları Yapılacak

İGA tarafından 3. Havalimanı'na yerleştirilmek üzere bay bayan olarak 675 güvenlik görevlisi, karşılama personeli, destek uzmanı, hava limanı içi ulaşım hizmetleri personeli, teknisyen ve tekniker alımları bulunmaktadır.

   844 07.12.2018

Bay Bayan Güvenlik Görevlisi alımı için; 5188 sayılı yasaya göre özel güvenlik kimlik kartına sahip. Tercihen Sivil Havacılık (SHT 17.2) Sertifikası olan. Tercihen 35 yaşını geçmemiş.

Boy kilo orantısı olması gerekmektedir. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Diksiyonu düzgün. Sözlü iletişim kabiliyeti yüksek. 8 saat vardiyalı çalışabilecek. 

Kadın & Erkek Güvenlik Görevlisi Adayları: Dolgun ücret + Yemek+ Servis (geniş servis ağı) + SGK. Kadın ve Erkek Güvenlik Görevlilerimiz için ücretsiz 4’er kişilik lojman imkanı ve sosyal alanları bulunmaktadır.

Havalimanı içi ulaşım hizmetleri personeli, karşılama personeli, info destek satış uzmanı, CIP uzman yardımcısı, otomasyon teknikeri – teknisyeni, mekanik BMS ve SAP uzmanı, kaynak teknikeri, klima teknikeri ve havalandırma teknikeri – teknisyeni olarak alım yapılıyor.

Sosyal Medyada KpssRehber