AÖF Ara Sınav Soru ve Cevapları Yayımlandı

AÖF Ara Sınav Soru ve Cevapları Yayımlandı

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi AÖF güz dönemi vize sınavlarının soru ve cevapları yayımlandı. Açıköğretim AÖF 2018-2019 eğitim yılı güz dönemi ara sınav soru ve cevaplarına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Kaynak: AÖF Ara Sınav Soru ve Cevapları Yayımlandı

   4471 28.11.2018

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi AÖF güz dönemi vize sınavlarının soru ve cevapları yayımlandı. Açıköğretim AÖF 2018-2019 eğitim yılı güz dönemi ara sınav soru ve cevaplarına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

AÖF öğrencilerinin merakla beklediği vize sınavı soru ve cevapları açıklandı. Açıköğretim AÖF güz dönemi ara sınavları 24 ve 25 Kasım 2018 tarihlerinde yapılmıştı. Anadolu Üniversitesi tarafından Açıköğretim soru ve cevapları 2-3 gün gibi kısa bir sürede yayımlandı.

Açıköğretim Fakültesi AÖF’nin sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda vize sınavları soru ve cevaplarının erişime açıldığı duyuruldu. Öğrenciler 24-25 Kasım 2018 tarihlerinde girdikleri güz dönemi ara sınav soru ve cevaplarına aşağıdaki bağlantıdan T. C. Kimlik numaraları ve şifreleri girerek ulaşabilecekler.

AÖF güz dönemi vize sınavlarının soru ve cevapları için TIKLAYINIZ.

Sosyal Medyada KpssRehber