2 Bin 200 En Az İlkokul Mezun Kamu Personeli Alımı

2 Bin 200 En Az İlkokul Mezun Kamu Personeli Alımı

İŞKUR tarafından 26 değişik ilan ile 2 bin 200 kişi en az ilkokul mezunu adaylar arasından kamu personeli alımı yayınlandı. KPSS şartı bulunmamaktadır.

   2402 24.11.2018

İŞKUR toplum yararına programı (TYP) aracılığı ile devlet hastanelerine 2 bin 200 kamu personeli alımı ilanları yayınlandı.

Başvuracaklar en az ilkokul (lise, önlisans ve lisans) mezunu olması gerekmektedir. Başvuracaklarda KPSS şartı aranmayacaktır. Alımı gerçekleştirecek şehir İzmir ve bağlı olduğu ilçelerde bulunan tüm hastaneler ve belediyeler olarak ilan edilmiştir.

Başvurular işkur üzerinden başlamış olup 27 Kasım 2018 tarihi bitimine kadar yapılacaktır. Başvurusu devam eden ve bugün başvurusu 23:59 da bitecek şehirler şöyle; İstanbul, Çanakkale, Osmaniye, Edirne ve Sivas şehirleri mevcuttur.

Aşağıda verilen link adresine tıklayın ve açılan sayfada bir şey yazmadan ara tuşuna basınız bütün ilanlar önünüze gelecektir. Bu ilanlara kimler başvuru yapabilecek. 18 yaşını doldurmuş ve 45 yaşını geçmemiş adaylar başvurabilir. Ayrıca ilkokul, lise, önlisans ve lisans mezunu olmaları gerekmektedir. Adaylardan KPSS şartı gibi belge talebi bulunmamaktadır.

İlanlara ulaşarak başvuru yapmak için tıklayın.

Sosyal Medyada KpssRehber