Gündem

Güncel Haberler

Hain Diyerek Panodaki Atatürk Fotoğrafını İndirten Öğretmen Gözaltına Alındı

Antalya'da Şehit Çetin Çakmak Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdür Yardımcısı olan öğretmen, Atatürk'e hakaretten gözaltına alındı. Öğrencilerin oluşturduğu köşedeki Atatürk fotoğrafına bakan öğretmen, "İndirin bunu, hain hain bana bakıyor" dedi.

155
08.11.2018

Milli Eğitim Bakanı Selçuk'un hayali gerçek oldu

Kahramanmaraş'ta bir ilkokul, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un, katıldığı bir programda dile getirdiği "gözetimsiz sınav" uygulamasını hayata geçirdi.

101
08.11.2018

Erdoğan Toplam Sağlık Çalışanı Sayısını Açıkladı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Gülhane Külliyesi Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirilen Sağlık Bilimleri Üniversitesi Akademik Yıl açılışında açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan "Bakanlığımızı, üniversitelerimizi ve ilgili kurumları ikaz ediyorum. Sağlıkta millileşme hamlemizi hiçbir bahaneye sığınılmaksızın destek verin. Bu konuyu kritik ve önemli görüyorum" ifadelerini kullandı.

146
08.11.2018

Cinsiyetçi küfürden şikayet eden öğrenciye Rektör'den yanıt: Biber mi sürelim?

Akdeniz Üniversitesi Rektörü Mustafa Ünal, bir öğrencinin, 'Kampüste ağza alınmayacak cinsiyetçi küfürle maç izleyenlerin seviyesiz tezahüratlarına maruz kalmak zorunda mıyız, ne zaman kontrol edilmeye başlanacak bunlar' serzenişini, 'Ne yapalım ağızlarına biber mi sürelim' diye yanıtladı.

80
06.11.2018

Suriyeli Öğrencilere 1200 TL Burs!

Sözcü Gazetesi Yazarı Murat Muratoğlu bugün yayımlanan 'Öğrenciye ‘bedavacı olma’ Suriyeli olunca 1200 lira' başlıklı yazısında Suriyeli Öğrencilere 1200 lira burs verildiğini belirtti.

100
06.11.2018